Nowoczesna wanna

Wanna wykonana przez Blubleu a dokładniej zabudowa tej wanny, gdyż w środku znajduje się produkt firmy whirlpool to elegancka i nowoczesna propozycja, która może zainspiruje Cię do urządzenia własnej łazienki w podobny sposób.

Wanna posiada funkcje hydromasażu, a dzięki zastosowaniu dodatkowych zagłówków można relaksować ciut wygodniej.

Obudowa w kształcie kwadratu wykonana jest z drewna lub forniru, na jej półkach można poustawiać książki, trzymać na nich świece jeśli lubisz bardziej nastrojowe otoczenie w łazience, lub po prostu typowe przybory do kąpieli.

0 komentarzy

Podobne wpisyStrona główna

Umywalka nowoczesna

Umywalka nowoczesna

Dekoracja łazienki często stanowi prawdziwe wyzwanie ze względu na mngogość rozwiązań i gadżetów, które występują na rynku. Jednakże, jeżeli chcesz, aby łazienka była idealna, stworzona do twoich potrzeb, trzeba dopracować każdy szczegół wystroju, począwszy od koloru i wzoru płytek łazienkowych, poprzez dobranie ciekawego dywanika lub maty antypoślizgowej, aż po kolor dozowników. Dziś przedstawiamy kolejny produkt,

Szafka pod umywalkę

Szafka pod umywalkę

Czy chcesz przeobrazić wnętrze swojej łazienki w prosty i szybki sposób? Jednym ze sposobów to zastąpienie swojej dotychczasowej szafki tym produktem. Szafka o nazwie Parisian (ang. Paryska) to dzieło firmy Pottery Bran, wykonana jest w całości z ceramiki, posiada wbudowane dwie umywalki, zaokrąglone brzegi oraz ciekawą linię. Swoim wyglądem ma nawiązywać do Paryża lat 20-stych

Nowoczesna umywalka

Nowoczesna umywalka

Chciałbym zainteresować Cię dziś tym projektem nowoczesnej umywalki o organicznym i modernistycznym wyglądzie. Umywalka Wykonana została dla firmy Lasa Idea jako innowacyjne i estetyczne rozwiązanie do zastosowania w łazience. Może właśnie ten projekt zainspiruje cię do zmiany dekoracji w Twojej łazience?

Inspiracje łazienek

Inspiracje łazienek

Zarówno trendy jak i pomysły na aranżacje łazienek wśród projektantów ulegają ciągłym zmianą, dlatego przedstawiamy wam kilka nowych realizacji, eleganckich łazienek, które powinny Was zainspirować do stworzenia własnej łazienki, która będzie dostosowana do Waszego charakteru i potrzeb.

Szykowna nowoczesna łazienka

Szykowna nowoczesna łazienka

Włoskie meble łazienkowe, wyprodukowane przez firmę Componendo to jedno z najpiękniejszych zastosowań stali nierdzewnej, w połączeniu z innymi materiałami, takimi jak szkło, corian oraz drewno. Używając najnowszych technologii oraz zapewniając stosowną do niej jakość, firma stworzyła wyjątkowo wyglądający produkt. Produkt został ręcznie wykonany przez znanych ze swojej dbałości o detale Włoskich rzemieślników.

wszystkie

SONDA

Co dodać do strony?

Wyniki

Loading ... Loading ...


Informacje kontaktowe

Światło i Przestrzeń to blog poświęcony tematyce wystroju wnętrz, w szczególności meblom oraz projektowaniu mebli.

Strona w fazie testowej, niektóre elementy mogą nie działać poprawnie.

Światło i Przestrzeń w internecie

Najpopularniejsze kategorie