Szafka o zmiennej szerokości

Szafka z drewna bukowego o zmiennej szerokości to produkt, który powstał w skutek rozważań projektantki Stephanie Hornig w jaki sposób można wykonać powiększany mebel.

Zastosowała ona rozwiązanie przypominające nożyce, które pozwala na zwiększenie szerokości szafki. Półki zostały wykonane z polakierowanej proszkowo stali.

0 komentarzy

Podobne wpisyStrona główna

Zakrzywiony stołek

Zakrzywiony stołek

Oto prosty i ciekawy projekt stołka, którego kształt jest wręcz idealny, aby na nim usiąść. Stołek zafascynował nas swoją linią siedziska, która aż krzyczy “usiądź na mnie”. Firma Vioski która stworzyła ten mebel postarała się by stołek był wygodny i jednocześnie elegancki. Występuje w dwóch wariantach kolorystycznych, nazwa handlowa zaprezentowanego produktu to “Curva” od angielskiego

Szafka do przedpokoju

Szafka do przedpokoju

Prosta i pomysłowa konstrukcja charakteryzuje projekt tej szafki do przedpokoju. Oprócz miejsca na buty i inne przedmioty posiada miejsce na rower, co powinno zainteresować każdego posiadacza dwóch kółek. Prosta konstrukcja zaprezentowana przez firmę Postfossil to kolejny produkt, którym chcemy was zainteresować. Co Wy na to?

Ławka wielofunkcyjna

Ławka wielofunkcyjna

Ławka “Rivolta” to mebel, który jest również niewielką biblioteczką na książki. Zaprojektowana została z myślą o przestrzeniach ogólnodostępnych takich jak poczekalnie, hole czy biblioteki. Wykonana jest z drewna oraz specjalnej pianki, która stanowi siedziska. Modułowa budowa mebla sprawia, że można ją przekształcić urozmaicając jej wygląd i poszerzając zastosowanie.  Ławkę zaprojektował Raphael Di Biase.

Designerski stołek

Designerski stołek

Do uzyskania tak zdumiewającego efektu wykorzystane zostały bardzo duże bloki drewna, które następnie poddano obróbce, tworząc zdumiewająco wyglądający stołek. Zaprojektowany został dla firmy Agrippa & Agrippa, i chodź przypomina w wyglądem jakieś niestworzone zwierze, został zaprojektowany w ten sposób, aby ułatwić jego przenoszenie. Pomimo niewielkich i stosunkowo cienkich nóg, bez problemu utrzyma dorosłą osobę o

Bambusowy stołek

Bambusowy stołek

Wykonany z wielu połączonych liści forniru bambusowy stołek to dzieło Pekińskiego projektanta sztuki użytkowej Min’a Chen’a. Fornir ułożony jest w taki sposób, aby naturalne włókna drewna stanowiły solidne podparcie dla osoby siedzącej. Jest to nowoczesny i naturalnie wyglądający mebel, który nada każdemu wnętrzu dodatkowych walorów estetycznych.

wszystkie

SONDA

Co dodać do strony?

Wyniki

Loading ... Loading ...


Informacje kontaktowe

Światło i Przestrzeń to blog poświęcony tematyce wystroju wnętrz, w szczególności meblom oraz projektowaniu mebli.

Strona w fazie testowej, niektóre elementy mogą nie działać poprawnie.

Światło i Przestrzeń w internecie

Najpopularniejsze kategorie