Wygięta bateria łazienkowa

Chromowane, wygięte elementy stały się motywem przewodnim produktów firmy Ceramica Flaminia.

Pod wieloma względami przypomina element z defektem, który powinien być odpadem, podczas produkcji, jednak nim nie jest, a nietypowy wygląd tego kranu przykuwa uwagę, swoim wyglądem i nietypowym podejściem w projektowaniu, baterii łazienkowych.

Przedstawiona bateria jest wyjątkowo charakterystycznym produktem, który intryguje i zaciekawia. Jest to interesująca propozycja dla osób projektujących nowoczesną łazienkę, w której taki dodatek podkreśli jej unikatowy styl.

 

0 komentarzy

Podobne wpisyStrona główna

Dizajnerska obudowa kaloryfera

Dizajnerska obudowa kaloryfera

Zbliża się zima, więc kaloryfery stają się coraz ważniejszym przedmiotem w domu. Przedstawiamy Wam jedną z ciekawszych propozycji zabudowy kaloryfera. Firma Art Radiators Stworzyła metalowe zabudowy o niecodziennym wyglądzie. Pierwsza obudowa w swoim kształcie odzwierciedla wieże Eiffla, druga natomiast w swoim wnętrzu posiada uroczy kwiatek. Czy ten produkt zagrzeje miejsce w Waszych domach?

Przezroczyste elementy drewniane

Przezroczyste elementy drewniane

Firma Luminosso (Australia) postanowiła zmienić sposób, w jaki świat patrzy na drewno. Skonstruowała bowiem rozwiązanie które pozwala na podświetlenie elementów drewnianych, w całkiem ciekawy sposób, który łączy ciepłotę drewna i światła. Efekt prezentuje się równie okazale przy wykorzystaniu naturalnego światła dziennego jak i sztucznego oświetlenia. Dzięki temu rozwiązaniu, można uzyskać dowolną formę świetlną, na załączonych

wszystkie

SONDA

Co dodać do strony?

Wyniki

Loading ... Loading ...


Informacje kontaktowe

Światło i Przestrzeń to blog poświęcony tematyce wystroju wnętrz, w szczególności meblom oraz projektowaniu mebli.

Strona w fazie testowej, niektóre elementy mogą nie działać poprawnie.

Światło i Przestrzeń w internecie

Najpopularniejsze kategorie